سبدخرید
0 محصول - 0,00 ﷼
سبدخرید شما خالی است
محصول قیمت

شرکت مهندسی استیمان گستر پویا در سال 1383 در پاسخ به نیازهای بازار و در ادامه گسترش اجرای پروژه های ملی مانند پروژه نظارت تلویزیونی کشور عزیزمان در زمینه اجراء و ارائه راه حل های جامع نظارتی و حفاظتی به مدیریت آقای محمدرضا افضل پور و گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در امر CCTV تاسیس گردید.

همچنین با مطالعه نیازهای بازار ایران و نیز با انتخاب و ارائه گسترده محصولات و خدمات، با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی و از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بین المللی سعی داردیم تا با ارائه راهکارهای فراگیر (Total Solution ) به تمامی نیازهای نظارتی و حفاظتی در هر سطحی از آن که شامل صنعتی، نظامی، اداری و خانگی و غیره باشد پاسخی شایسته و مناسب ارائه دهیم.


- معرفی بخش های داخلی استیمان گستر

■ واحد فروش : برترین برندها در زمینه تجهیزات مداربسته و سیستم های امنیتی انتقال تصویر

ارائه کلیه خدمات فروش شامل قبول سفارشات کالاهای انحصاری، قیمت گذاری کالاها و نیز بازاریابی حضوری و غیر حضوری توسط کارشناسان با تجربه در کل کشور توسط واحد فروش شرکت مهندسی استیمان گستر پویا، به صورت مستمر و پیگیر انجام می پذیرد.

■ واحد گارانتی ( خدمات پس از فروش ) : گارانتی استیمان؛ ضمانت کیفیت محصولات  

در واحد گارانتی ( خدمات پس از فروش ) استیمان گستر، تعمیر کلیه تجهیزات معیوب توسط مهندسین با تجربه با در اختیار داشتن آخرین وسایل و تجهیزات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. مهندسان این قسمت با استفاده از بالاترین تکنولوژی دنیا شامل مهمترین دستگاه های اتوماتیک تعمیر و تعویض قطعه (Rework Machine) در خدمت همکاران و مشتریان عزیز میباشند.

■ واحد پشتیبانی فنی و مشاوره : راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان در تمامی مراحل

ارائه راهکارها صحیح در طراحی سیستم های نظارت تصویری و راهنمای استفاده از سیستم های دیجیتال توسط مهندسین مجرب به کلیه همکاران و مشتریان سراسر ایران. در واحد پشتیبانی فنی شرکت استیمان گستر، پاسخگویی به مشکلات مختلف مشتریان و نمایندگان محترم در خصوص نحوه کار تجهیزات و یا رفع مشکل در حین انجام پروژه با آن مواجه هستند به صورت تلفنی یا از طریق اینترنت و یا به صورت حضوری در محل صورت میگیرد. همچنین مشتریان عزیز میتوانند با استفاده از انجمنهای تخصصی شرکت مهندسی استیمان گستر پویا سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند تا علاوه بر دریافت پاسخ ، سایر همکاران نیز از مطالب مطرح شده استفاده کنند.

■ واحد بازرگانی : پل ارتباطی شما و برترین تولیدکنندگان جهانی سیستم های نظارتی

کلیه خدمات و ارتباطات بین شرکت مهندسی استیمان گستر پویا و شرکتهای خارجی که مهم ترین آن برنامه ریزی جهت واردات کالا و ترخیص آن در حجم بالا می باشد توسط کارشناسان مجرب این واحد ارائه می گردد. این بخش با دریافت سفارشات از قسمت فروش در سریعترین زمان ممکن پروسه ی واردات کالا را انجام میدهد.

■ واحد مالی : سهولت و سرعت در خرید و پرداخت های شما

در این واحد وصول مبالغ کالاهای فروخته شده و امورات مالی داخل شرکت صورت میگیرد.

■ واحد انبار و تدارکات : کامل ترین انبار محصولات در میان شرکت های ایرانی

شرکت مهندسی استیمان گستر پویا به عنوان شرکتی که همیشه کالای خود را موجود و قابل عرضه دارد مورد توجه قرار گرفته است که این امر نیازمند داشتن یک انبار مکانیزه و بسیار دقیق میباشد که قبول سفارش و ارسال کالاها را به تمام نقاط کشور در اسرع وقت و با بالاترین دقت ارسال نماید که این مهم توسط این واحد و با داشتن نیروهای با تجربه و ماهر صورت میگیرد.

■ واحد انفورماتیک : سرعت و دقت در ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان و همکاران

وظیفه این واحد بروزرسانی سایت شرکت و انجمن های تخصصی CCTV به لحاظ اطلاعات فنی، خبرهای جدید و نیز ارائه جدید ترین خدمات اینترنتی به مشتریان جهت تسهیل در ارتباط با شرکت شامل ارتباط با نمایندگان از طریق ایمیل و SMS، و مطلع نمودن آنها از آخرین و جدیدترین محصولات شرکت میباشد. از وظایف دیگر این واحد مدیریت شبکه واحدهای مختلف شرکت میباشد که باعث هماهنگی و سرعت بخشیدن بین آنها و در نتیجه رضایتمندی مشتریان و نمایندگان محترم میگردد.

تماس با ما

قـم،شهرک صنعتی شکوهیه، فاز2، خیابان شهید کاظمی، کوچه1، کاوه7، بلوک KA52
025-33346596 و 33346597-025
025-36633623 و 36626021-025
025-36645675 و 36645674-025

025-36645676
10000000000661
09186038063
 Info@Afzalpour.Ir