سبدخرید
0 محصول - 0,00 ﷼
سبدخرید شما خالی است
محصول قیمت

نگرانی های کارفرمایان

در عصر حاضر، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اجتماعی، برقراری امنیت در جامعه است. از آنجایی که آرامش، حاصل امنیت است و داشتن محیطی آرام، مستلزم فراهم کردن امنیت در آن محیط است، نیاز به نصب دوربین‌های مداربسته در محیط‌های تجاری و اداری هر روز بیشتر از روز قبل می‌شود. وجود دوربین‌های مدار بسته، علاوه بر فراهم کردن امنیت، احتمال وقوع جرم را نیز کاهش می‌دهد. طبق گزارشات به دست آمده از نیروهای امنیتی و پلیس، با نصب و راه‌اندازی سیستم‌های مداربسته، میزان جرم‌ و جنایت به شدت کاهش پیدا کرده و درصد بسیار کمی از اماکن تجاری، اداری و دولتی با مشکل روبه‌رو شده‌اند.
با توجه به اهمیت استفاده از سیستم‌ نظارت تصویری و آثار مثبت آن، لازم دانستیم بر اساس تجربه‌ی 18 ساله‌ی خود در زمینه‌ی نصب دوربین‌ مداربسته، نکاتی را که می‌تواند راهگشای شما کارفرمای گرامی در انتخاب و خرید سیستم مداربسته شود، بیان کنیم:

 • هدف از نصب دوربین مداربسته در مجموعه شما چیست؟

  معمولا طرح این سوال، محل نصب دوربین را برای کارفرما تداعی می‌کند! اما در حقیقت پاسخ این سوال، مرحله‌ی اول نصب یک سیستم ایمنی است.
 • چه هزینه‌ای برای دوربین مداربسته به مجموعه خود اختصاص داده‌اید؟

  ابتدا باید بودجه‌ی خود را برای اجرای پروژه مشخص و اولویت‌های خود را طبقه‌بندی کنید :

   • چه هزینه‌ایی برای دوربین مداربسته به مجموعه خود اختصاص داده‌اید؟

   ابتدا باید بودجه‌ی خود را برای اجرای پروژه مشخص و اولویت‌های خود را طبقه‌بندی کنید. برای مثال، اگر مجموعه‌ی شما از سال‌ها پیش دارای سیستم مداربسته است و اکنون به هر دلیلی، از کارکرد آن راضی نیستید، مجموعه‌ی شما نیاز به تغییر و به‌روزرسانی دارد. در چنین شرایطی، با صرف هزینه‌ای کم، می‌توانید دستگاه مرکزی را به‌روزرسانی کنید. اما اگر به‌روزرسانی مطابق با سلیقه‌ی کارفرمای محترم نبود، یا امکان به‌روزرسانی وجود نداشت، باید پروژه‌ای جدید طراحی شود. برای درخواست پروژه‌ی جدید، به سایت مراجعه کنید و با هزینه‌ها‏، برندها، محصولات و پکیج‌های آماده آشنا شوید.

 • انتخاب اشتباه پیمانکار یا برند سیستم دوربین مداربسته چه عواقبی دارد؟

  شرکت صهبا با توجه به اجرای بیش از 3000 پروژه در سراسر کشور، با خطرات ناشی از عواقب انتخاب پیمانکار بی‌تجربه یا استفاده از برندهای نامعتبر دوربین آشناست. برای نمونه، سارقان مسلح به یکی از شعب بانک ملی ایران در شهر شیراز دستبرد زدند و بر اثر درگیری، یکی از نگهبانان کشته شد. پس از بررسی‌های فنی نیروی انتظامی، مشخص شد که پیمانکار کابل‌کشی‌های دوربین را به صورت ناقص انجام داده و هیچ یک از کابل‌ها به دوربین وصل نبوده است. در بسیاری از موارد، پیمانکار به علت عدم شناخت کافی از سیستم دوربین مداربسته و راهنمایی اشتباه به کارفرما با توجیه اقتصادی بودن موضوع و صرفه‌جویی، موجب گمراهی کارفرمایان می‌شود و یا برای سود مادی خود، از فراهم کردن بستر مناسب کابل‌کشی، داکت و لوله‌گذاری خودداری می‌کند و این موضوع باعث ایجاد اختلال فنی، اتصالی و حتی آتش‌سوزی در محل پروژه و خسارت‌های مالی بسیار زیاد می‌شود. در صورتی که اگر از چندین متر کابل یا لوله یا داکت به اندازه‌ی استاندارد و اصولی استفاده می‌شد، مال و جان افراد به خطر نمی‌افتاد. در بخش «نمونه‌های نصب غیراستاندارد»، اقدام به شفاف‌سازی ذهن کارفرما از نحوه‌ی انجام اصولی پروژه و اشتباهات غیراصولی پیمانکاران کرده‌ایم. عدم رعایت اصول ایمنی، نقص اطلاعات فنی، عدم اطلاع از استانداردهای اجرایی پروژه‌های مختلف، استفاده از کابل‌ها و کانکشن‌های غیراستاندارد، اشتباه در مسیریابی جهت بستر، استفاده از لوازم مصرفی ارزان قیمت جهت نصب مانند آداپتور، جعبه‌ی تقسیم، فیش BNC، سوئیچ و... منجر به اجرای غیراستاندارد و حتی خطرساز برای یک مجموعه می‌شود و علاوه بر هدر دادن بودجه‌ی کارفرما، امنیت محل پروژه را نیز به خطر خواهد انداخت. همچنین استفاده از برندهای بی‌هویت و نامناسب، یکی دیگر از اشتباه‌های رایج در اجرای پروژه‌ی دوربین مداربسته است. گاهی برای اینکه هزینه‌ی پروژه اندکی کمتر شود، کارفرمایان محترم از برندهای نامعتبر و بی‌ضمانت موجود در بازار استفاده می‌کنند. گرچه این انتخاب در آغاز، هزینه‌ی پروژه‌ی شما را کاهش می‌دهد، اما در آینده هزینه‌های جانبی دیگری دارد. در صورتی که با کمی هزینه‌ی اضافه و استفاده از برندهای شناخته‌شده، می‌توانید خرید خود را به سرمایه تبدیل کنید. برای انتخاب برند معتبر، باید به جزئیاتی همچون تولید‌کننده، محل کارخانه، مدت زمان فعالیت و ... توجه کرد. متأسفانه به دلیل ضعف نظارت در این صنف، افراد سودجو توانسته‌اند با سوء‌استفاده از اطلاعات کم کارفرمایان، محصولات بسیار ارزان و بی‌کیفیتی را بدون برند یا با برند تقلبی در بازار بفروشند. با این کار، برندهای معتبر دوربین نیز زیر سوال رفته و از ارزش آنها کاسته شده است. شما می‌توانید اصالت کالا را با جست‌وجوی نام و مشخصات محصول انتخابی در اینترنت بررسی کنید. برندهای معتبری ازجمله پاناسونیک، بوش، سونی و ... هنگام جست‌وجو در فضای مجازی، اطلاعات بسیاری را در رابطه با کشور عرضه‌کننده، نمایندگان قانونی، آمار و اطلاعات فنی به صورت کاملا حقیقی در وب‌سایت‌های مختلف ارائه داده‌اند. با مقایسه‌ی این برندهای معتبر با برندهای بدون پشتوانه و ساختگی که اغلب تولید کشورهای آسیای جنوب شرقی هستند، می‌توانید اطلاعات مناسبی را کسب کنید و هویت حقیقی آنها را بشناسید.

   • کیفیت
   • گارانی
   • خدمات
   • دانش فنی
 • راه‌های صحیح و اصولی انتخاب یک پیمانکار چیست؟

  برای انتخاب پیمانکار، ابتدا باید تجربه‌ی کاری‏، نوع فعالیت شرکت پیمانکار، سال تأسیس شرکت، اساسنامه‌ی رسمی و رزومه‌ی حقیقی را بررسی کرد. برای مثال، شرکتی در رزومه‌ی کاری خود، انجام پروژه‌های بانکی را ذکر کرده است، آیا در صنایع بزرگ و کوچک نیز فعالیتی داشته است؟ تنوع در انجام پروژه‌های مختلف، دلیلی بر توانایی پیمانکار و قدرت اجرایی اوست. پیمانکار باید نحوه‌ی شروع به کار خود و ورود به محل پروژه را برای شما شرح دهد. همچنین باید از نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات، چگونگی گارانتی پس از نصب سیستم، اسناد و مدارک مربوط به گارانتی پروژه‌های قبل و رضایت‌نامه‌های کارفرمایان قبلی را در اختیار داشته باشد.
 • SmartAddons membership fee is one-time fee, or I have to pay extra?

  When your membership is expired, you can still use all our templates, extensions downloaded during your membership period without paying any extra fee. However, in order to continue downloading our new/update/upgrade templates/extensions or access to Download area, you should renewal your membership.

چهار سوال مهم

یکی از نگرانی‌های کارفرمایان محترم پیش از شروع پروژه، انتخاب پیمانکار، شخص یا شرکت معتبر است. همچنین پس از اتمام پروژه و نصب سیستم مداربسته نیز این نگرانی ادامه دارد و از خود می‌پرسند: «آیا بهترین شخص یا شرکت را انتخاب کرده‌ام؟»
شرکت صهبا، سال‌ها در زمینه‌ی فروش و نصب دوربین مداربسته فعالیت داشته و با در اختیار گذاشتن تجربه‌ی خود، بسیاری از مسائل مربوط به این حوزه را شفاف‌سازی کرده است. با طرح این چهار سوال جامع، سعی شده تا به تمام سوالات و نگرانی‌های کارفرمایان محترم پاسخ داده شود. هدف شرکت صهبا، کمک برای انتخاب بهترین پیمانکار‏، صرف هزینه‌ای مناسب و استاندارد، و در نهایت ایجاد آرامش خاطر برای کارفرماست.

تماس با ما

قـم،شهرک صنعتی شکوهیه، فاز2، خیابان شهید کاظمی، کوچه1، کاوه7، بلوک KA52
025-33346596 و 33346597-025
025-36633623 و 36626021-025
025-36645675 و 36645674-025

025-36645676
10000000000661
09186038063
 Info@Afzalpour.Ir